Zajęcia dodatkowe

Wartością współczesnej szkoły jest nie tylko to, czego możemy się w niej nauczyć podczas klasycznych lekcji, ale również to, czy uczniowie mogą na jej terenie realizować swoje hobby poza lekcjami. Dotyczy to uczniów klas I - VII Salezjańskiej Szkoły Podstawowej. Szkoła użycza pomieszczeń, na takie zajęcia, które są płatne, natomiast ich plan oraz koszty i formę opłat rodzice ustalają z prowadzącymi. Mogą to być osoby indywidualne, stowarzyszenia i fundacje szanujące katolicki charakter szkoły.

W roku szkolnym 2021/2022 nawiązaliśmy współpracę z: MathRiders (zajęcia z matematyki), REGIPIO (zajęcia z języka angielskiego) i Akademią szachową GAMBIT (zajęcia szachowe). Zajęcia były bardzo dobrze oceniane przez rodziców i uczestników i będziemy je kontynuować. 

Natomiast od września 2022 roku oferta powiększyła się o: zajęcia sportowe z judo (klub SAKANA), zajęcia taneczne z gimnastyką (ATELIER PCHEŁKA) oraz zajęcia językowe (LITTLE BEETLE BUSY BEE English School). 

Dziękujemy za zainteresowanie naszą szkołą i życzymy miłej współpracy, a uczniom jak najlepszych efektów z uczestniczenia w takich zajęciach.  

Poniżej znajdują się informacje w poszczególnych zakładkach na stronie.

 

zajęcia
językowe

REGIPIO - logo firmy
 

zajęcia
matematyczne

REGIPIO - logo firmy
 

zajęcia
szachowe

REGIPIO - logo firmy
 

 

zajęcia taneczne
z gimnastyką

Atelier Pchełka - logo firmy
 

zajęcia
sportowe

SAKANA - logo firmy
 

zajęcia
językowe

little beetle busy bee English School - logo firmy