EGZAMIN ÓSMOKLASISTY - OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SALEZJAŃSKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Zapewne wyniki egzaminów nie opisują w pełni szkoły i nie są jedynym wyznacznikiem tego jaka ona jest. Jednak są jednym z głównych elementów, branych pod uwagę przez rodziców poszukujących dobrej szkoły dla swoich dzieci.

EÓ_2021

Nauczyciele Salezjańskiej Szkoły Podstawowej kolejny rok przygotowują młodzież do egzaminu ósmoklasisty. Uczniowie intensywnie pracują, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, które otworzą im drogę do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej. Od trzech lat cieszymy się z tego, że absolwenci naszej szkoły dostają się do swoich wymarzonych szkół, głównie w Warszawie.

Jakie rezultaty osiągają nasi uczniowie? Dlaczego dostają się do takich szkół ponadpodstawowych jak XIV LO im. Stanisława Staszica, XXVII LO im. Tadeusza Czackiego, V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego, II LO z Oddz. Dwujęz. im. Stefana Batorego, IX LO im. Klementyny Hoffmanowej, VIII LO im. Władysława IV czy XVII LO z Oddz. Dwujęz. im. A. F. Modrzewskiego i wielu innych?  Wyniki mówią same za siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z analizą średnich wyników uczniów Salezjańskiej Szkoły Podstawowej osiągniętych na egzaminie ósmoklasisty w latach 2019 i 2021 porównanych ze średnimi wynikami uczniów gminy Legionowo, powiatu legionowskiego, województwa mazowieckiego i kraju. Analiza wyników jest dostępna w załączniku poniżej.

Wszystkie dane pochodzą z ogólnodostępnych stron OKE i CKE.