CATERING_RESTAURACJA KRESOWA

                 RESTAURACJA KRESOWA

 

W roku szkolnym 2023/2024 organizatorem żywienia w Salezjańskiej Szkole Podstawowej jest Restauracja Kresowa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Restauracji Kresowa przygotowaną dla naszej szkoły:

Nasze posiłki sporządzane i wydawane są zgodnie z wymogami sanitarnymi oraz zachowaniem wszelkich norm obowiązujących dla żywienia dzieci. Posiadamy certyfikaty HCCP.

  • Obiady dla szkół przygotowywane są ze świeżych, wyselekcjonowanych produktów, niezawierających sztucznych konserwantów i ulepszaczy.
  • Nasza firma dysponuje dużym zapleczem gastronomicznym, ale również istnieje możliwość przygotowywania posiłków w szkolnej kuchni.
  • Nasze doświadczenie (zarówno restauracyjne jak i w cateringu szkolnym) i wiedza pozwala nam zapewnić zróżnicowane diety dostosowane do indywidualnych potrzeb dzieci. Celem naszej firmy jest przede wszystkim "zdrowe gotowanie" dlatego tak wielką wagę przykładamy do jakości w realizacji cateringu dla szkół.
  • W naszej kuchni nie używamy wzmacniaczy smaku. Do słodzenia używamy małych ilości cukru - staramy się włączać cukier trzcinowy lub miód oraz naturalne kompoty owocowe bez dodatku konserwantów. Zupy gotujemy przede wszystkim na wywarach mięsno-warzywnych i ziołowych z dodatkiem oliwy z oliwek. Do smażenia używamy oleju rzepakowego.
  • W naszej firmie mają Państwo do wyboru 4 typy jadłospisu: standardowy, dietetyczny, wegetariański oraz łączony standardowo-wegetariański. Wszystkie w tej samej cenie. Dodatkowo codziennie do dyspozycji dzieci jest bufet warzywny z możliwością skomponowania sałatki ze świeżych warzyw przez każde dziecko wg własnych upodobań.
  • Catering dla szkół oferowany w naszej firmie jest prowadzony pod nadzorem specjalistów już na etapie układania jadłospisów, a potem poprzez sprawdzoną jakość produktów od pewnych zaufanych dostawców. Działania te zapewniają wysoką jakość zdrowych, zrównoważonych posiłków, które przez nas przygotowywane dostarczają dzieciom wszelkich niezbędnych składników odżywczych, są smaczne i estetycznie podane na naczyniach porcelanowych każdorazowo wyparzanych w zmywarko-wyparzarce.
  • Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby jak i preferencje dzieci i młodzieży istnieje możliwość wykupienia obiadów niepełnych, czyli samej zupy lub drugiego dania z deserem oraz napojem.  Codziennie oferujemy świeży owoc lub ciasto domowego wypieku oraz dzieci mają do wyboru kompot z owoców lub wodę mineralną z cytryną.
  • Korzystamy z systemu STARTEDU, który pozwala na sprawne zarządzanie procesem zamówień, ich realizację oraz współpracę z rodzicami. Dzieci posługują się kartami z kodem kreskowym co uniemożliwia pomyłki w wydawaniu diet oraz usprawnia organizację pracy stołówki. Wszelkie rozliczenia finansowe z rodzicami są po naszej stronie.

Jak korzystać z systemu STARTEDU /szczegóły znajdują się w załączniku poniżej/

  • Aby rozpocząć korzystanie z posiłków, należy zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy  link kierujący do formularza rejestracyjnego:

          https://startedu.pl/Rejestracja/ZS_SALEZJANSKICH

  • Poniżej znajduje się link kierujący do filmików instruktażowych z korzystania z systemu STARTEDU:

          https://www.youtube.com/channel/UCOMpN8AwkHbr4B68uLXxL8Q

 

Dane kontaktowe firmy:

Catering KRESOWA  535333195

LEGIONOWO, UL. ZEGRZYŃSKA 1B

TEL: 503 813 677, 501 264 126