I Niepodległościowy turniej w tenisa stołowego

10 listopada w naszej szkole odbył się I NIEPODLEGŁOŚCIOWY TURNIEJ W TENISA STOŁOWEGO dla uczniów szkoły podstawowej.

I. Niepodległościowy Turniej Tenisa Stołowego

Pomysł na zrealizowanie szkolnych zawodów w tenisa stołowego pojawił się podczas godziny wychowawczej w klasie 7a. Pomysł został wcielony w życie i w efekcie w naszej szkole odbył się I. Niepodległościowy Turniej w Tenisa Stołowego. Naszym celem było po pierwsze uczczenie pamięci wszystkich, którzy oddali życie za wolną Polskę w formie sportowej, rywalizacja sportowa i popularyzacja sportu wśród uczniów.

I etapem były eliminacje, które odbyły się 7 listopada podczas zajęć wychowania fizycznego.

10 listopada odbył się FINAŁ i tak:

I miejsce w kategorii dziewcząt klas 5 - 6 zdobyła Katarzyna Kozak - uczennica klasy 6a;

I miejsce w kategorii dziewcząt klas 7 - 8 zdobyła Alicja Szumska - uczennica klasy 8a;

I miejsce w kategorii chłopców klas 5 - 6 zdobył Antoni Szwarc - uczeń klasy 5a;

I miejsce w kategorii chłopców klas 7 - 8 zdobył Stanisław Koryś - uczeń klasy 7a.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w I Niepodległościowym Turnieju Tenisa Stołowego, a zwycięzcom I edycji turnieju GRATULUJEMY!