Zajęcia dodatkowe

Wartością współczesnej szkoły jest nie tylko to, czego możemy się w niej nauczyć podczas klasycznych lekcji, ale również to, czy uczniowie mogą na jej terenie realizować swoje hobby poza lekcjami. Dotyczy to uczniów klas I - VII Salezjańskiej Szkoły Podstawowej. Szkoła użycza pomieszczeń, na takie zajęcia, które są płatne, natomiast ich plan oraz koszty i formę opłat rodzice ustalają z prowadzącymi. Mogą to być osoby indywidualne, stowarzyszenia i fundacje szanujące katolicki charakter szkoły.

W roku szkolnym 2021/2022 nawiązaliśmy współpracę z: MathRiders (zajęcia z matematyki), REGIPIO (zajęcia z języka angielskiego) i Akademią szachową GAMBIT (zajęcia szachowe). Zajęcia były bardzo dobrze oceniane przez rodziców i uczestników i będziemy je kontynuować. Informacje znajdują się w poszczególnych zakładkach na stronie.

 

zajęcia
językowe

REGIPIO - logo firmy
 

zajęcia
matematyczne

REGIPIO - logo firmy
 

zajęcia
szachowe

REGIPIO - logo firmy
 

 

Drodzy Rodzice, nasza szkoła wciąż jest otwarta na ciekawe oferty takich zajęć, z którymi spotkaliście się i widzicie, że ubogaciły one edukację Waszych dzieci. Zapraszamy do przesłania propozycji na maila szkoły:  zss.legionowo@gmail.com lub złożenia w sekretariacie szkoły do 26 sierpnia br.