EGZAMIN ÓSMOKLASISTY - WYNIKI NAJWYŻSZE!

I w tym roku nie mogło być inaczej! Gratulujemy tak wysokich osiągnięć!

Wyniki EÓ 2021

Tegoroczne przygotowanie uczniów do egzaminu ósmoklasisty - w czasie kształcenia na odległość - nie było typowe i nie należało do najłatwiejszych. Trud pracy zdalnej odczuli wszyscy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele. Jedynie dobra organizacja i współpraca na linii szkoła – dom mogły przyczynić się do osiągnięcia zamierzonych celów i realizacji zadań szkoły, w tym - dobrego przygotowania się do egzaminu ósmoklasisty. Tegoroczne wyniki naszych uczniów są dowodem na to, że ten rok Wszyscy poświęcili na rzetelną i ciężką pracę. Opłacało się! Gratulujemy serdecznie! 

Drodzy Absolwenci, stanęliście na wysokości zadania! Mamy nadzieję, że Wasza radość i satysfakcja z osiągniętych rezultatów są ogromne. Pozostaje nam życzyć Wam kolejnych sukcesów i dostania się do wymarzonych szkół ponadpodstawowych.

Dziękujemy za trud włożony w przygotowanie uczniów do egzaminu ósmoklasistów naszym Nauczycielom. Ta praca zaowocowała najwyższymi wynikami. Dziękujemy Rodzicom – bez Państwa wsparcia nie byłoby tego sukcesu. 

Salezjańska Szkoła Podstawowa istnieje od trzech lat i po raz trzeci może poszczycić się bardzo wysokimi średnimi wynikami osiąganymi przez uczniów w naszym powiecie. Od trzech lat plasujemy się w pierwszej trójce szkół, w których uczniowie uzyskują najwyższe średnie wyniki egzaminu ósmoklasisty. Dzięki wysokim wynikom, absolwenci naszej szkoły dostają się do swoich wymarzonych szkół w Warszawie. Mamy nadzieję, że w tym roku nie będzie inaczej! 

Zapraszamy do zapoznania się z analizą średnich wyników uczniów Salezjańskiej Szkoły Podstawowej osiągniętych na egzaminie ósmoklasisty w latach 2019 - 2021 porównanych ze średnimi wynikami uczniów gminy Legionowo, powiatu legionowskiego, województwa mazowieckiego i kraju:

Wyniki EÓ 2019

 

Wyniki EÓ 2020

 

Wyniki EÓ 2021

Dane pochodzą ze stron: www.cke.gov.pl oraz www.oke.waw.pl

Dyrekcja szkoły