Spotkanie prezesów ministrantów naszej Inspektorii

10 września w Warszawie odbyło się spotkanie opiekunów i prezesów ministrantów Inspektorii warszawskiej.

 

10.09.2022_Spotkanie opiekunów i prezesów ministrantów

Naszą szkołę reprezentował Wojciech Pietrzykowski z klasy maturalnej oraz ksiądz Robert Bednarski. Jak czytamy na stronie Inspektorii: "Wydarzenie rozpoczęło się spotkaniem z ks. Inspektorem Tadeuszem Jareckim SDB, nakreślił on charakter posługi duszpasterstwa ministrantów i autoformacji ministrantów. Następnie prezesi ministrantów i opiekunowie grup ministranckich, omówili bieżące sprawy i wydarzenia. Głównym celem przyszłych działań będą inicjatywy skierowane do liturgicznej służby ołtarza. Zwieńczeniem wydarzenia była Eucharystia, a całe spotkanie miało charakter formacyjny." Mamy nadzieję, ze spotkanie było owocne i przełoży się również na działania ministrantów w naszej szkole. 

więcej na stronie: https://salezjanie.waw.pl/blog/2022/09/10/spotkanie-opiekunow-i-prezesow-ministrantow/