Stuprocentowa zdawalność matury u Salezjanów!

Gratulujemy Maturzystom, Rodzicom i Nauczycielom wysokich wyników! 

Średnie wyniki egzaminu maturalnego 2022

Analiza średnich wyników uzyskanych przez tegorocznych Maturzystów Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego potwierdza dobre przygotowanie uczniów do egzaminu dojrzałości. Od wielu lat uczniowie legionowskiego salezjańskiego liceum osiągają bardzo wysokie wyniki na egzaminach zewnętrznych. Potwierdzają to analizy egzaminów zewnętrznych opracowanych przez CKE i OKE, wyniki badań zewnętrznych, takich jak edukacyjna wartość dodana, czy ranking Perspektyw. W tym roku jest podobnie :) Wszyscy tegoroczni Maturzyści Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jana Bosko zdali egzamin maturalny. Mamy więc 100% zdawalność, co oczywiście cieszy i tego wyniku GRATULUJEMY!

Niełatwe ostatnie lata w edukacji, liczne zmiany w oświacie, kształcenie w systemie zdalnym i hybrydowym w czasie pandemii, z pewnością nie ułatwiały przygotowań do egzaminu dojrzałości zarówno tegorocznym maturzystom jak i nauczycielom. Jednak Ci uczniowie, którzy mieli określony cel stanęli na wysokości zadania i skupili się na tym, co najważniejsze - na jak najlepszym przygotowaniu się do egzaminu dojrzałości.  Opłacało się, efekty są bardzo dobre.

Drodzy Absolwenci! Przed Wami dorosłe życie, wyzwania i ważne życiowe decyzje – to Wy będziecie o sobie decydować!  Życzymy zatem, mądrości w podejmowaniu dobrych decyzji, słusznych wyborów i  sukcesów na dalszej ścieżce Waszego edukacyjnego rozwoju! Rodzicom dziękujemy za każdą okazaną życzliwość, trud wychowania i współpracę ze szkołą. Nauczycielom wyrażamy wdzięczność za wysiłek, cierpliwość i ciężką pracę włożoną w kształtowanie młodego pokolenia i przygotowanie tegorocznych maturzystów do egzaminu dojrzałości!

Dyrekcja szkoły