Przedszkolaki z wizytą w naszej szkole ...

7 czerwca odwiedzili naszą szkołę przemili goście - dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli ...

Tego dnia do naszej szkoły przybyły dzieci z Przedszkola Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny wraz z wychowawczyniami oraz z Przedszkola Miejskiego nr 12 w Legionowie z Panią Wicedyrektor Eweliną Kijanką i wychowawczyniami. Gości przywitała cała nasza Wspólnota podczas porannego "Słówka". Po "Słówku" dzieci obejrzały przedstawienie pt.: "Rodzina jest najważniejsza", które przygotowali uczniowie klas 1a i 2a pod kierunkiem Pani Katarzyny Teller - Wesołowskiej i Pani Anny Majewskiej, wzięły udział w pokazach chemicznych poprowadzonych przez Panią Barbarę Łączyńską. Kolejną atrakcją przygotowaną dla naszych gości było oprowadzanie po szkole. Ksiądz Robert opowiedział dzieciom o szkole salezjańskiej, o księdzu Bosko i o niektórych wydarzeniach z Jego życia i zaprowadził dzieci do serca naszej szkoły - czyli do kaplicy, do Pana Jezusa. Integrację i zabawę zapewniła Pani Anna Przybyłkowska angażując dzieci w przygotowane animacje, a wspólne śpiewy poprowadził ksiądz Krzysztof - dyrektor szkoły. 

Było miło, radośnie i wesoło. Dzieci z klas 1a, 2a i 3a były dumne z tego, że mogą opowiedzieć przedszkolakom o swojej szkole :) Mamy nadzieję, że dzieci z Przedszkola Sióstr Misjonarek oraz PM nr 12 dobrze się u nas czuły i odpoczęły. Dziękujemy za odwiedziny i liczymy na to, że w przyszłym roku też się zobaczymy.

Wspólnota salezjańska