Konkursy z wykorzystaniem nowych technologii.

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac uczniów klasy VIa, którzy podczas zajęć dodatkowych - w ramach pracy zespołowej - przygotowali swoje plakaty z sentencjami w języku angielskim, wykorzystując znane i lubiane narzędzie jakim jest Canva - a wszystko na potrzeby konkursu FORGET-ME-NOT, który odbędzie się w naszej szkole w listopadzie. 

Czy przygotowywanie się do konkursów musi być trudne? Niekoniecznie! O wiele łatwiej przygotowywać się wtedy, gdy możemy to robić wspólnie z kolegami i koleżankami, pod kierunkiem nauczyciela. Już od kilku tygodni Marysia, Dominika, Ania, Filip, Ignacy i Maciek - uczniowie klasy VIa przygotowują się do konkursu Forget-me-not, który odbędzie się w naszej szkole w listopadzie. Wspólnie pracowaliśmy nad opowiadaniem: Blue Moon Beach autorstwa Sue Murray, natomiast dziś zapamiętywaliśmy sentencje w języku angielskim - pomogło nam w tym narzędzie jakim jest Canva. Każdy z nas zapamiętał swoją sentencję i przygotował dla niej plakat. Wspólny projekt i praca zespołowa przyniosły fajne efekty, którymi chcemy się z Wami podzielić.

Zapraszamy do obejrzenia naszych prac :) 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie Forget - me - not odsyłam do strony: https://filotimo.pl/