EGZAMIN MATURALNY - 100% ZDAWALNOŚĆ!

Wstępna analiza średnich wyników uzyskanych przez tegorocznych Maturzystów potwierdza, że nasi absolwenci mimo trudnych warunków związanych z pandemią i kształceniem na odległość bardzo dobrze przygotowali się do tegorocznego egzaminu dojrzałości. Gratulujemy Maturzystom, Rodzicom i Nauczycielom wysokich wyników!

Porównanie wyników opracowane na podstawie danych CKE i OKE

Od wielu lat uczniowie legionowskiego liceum salezjańskiego osiągają bardzo wysokie wyniki na egzaminach zewnętrznych. Potwierdzają to wyniki badań zewnętrznych takich jak edukacyjna wartość dodana, czy ranking Perspektyw. W tym roku nie mogło być inaczej. Wszyscy tegoroczni Maturzyści Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jana Bosko zdali egzamin maturalny. Możemy pochwalić się 100% zdawalnością. GRATULUJEMY!

Niełatwy rok, liczne zmiany, kształcenie w systemie zdalnym z pewnością nie ułatwiały przygotowań do egzaminu dojrzałości zarówno maturzystom jak i nauczycielom. Wszyscy jednak stanęli na wysokości zadania i skupili się na tym, co najważniejsze - na jak najlepszym przygotowaniu się do egzaminu dojrzałości.  Opłacało się, efekty są imponujące:

 

Wyniki EM

 

 

Przed Wami start w dorosłe życie i najważniejszy egzamin - ten z życia! Życzymy Wam, żeby w dalszym ciągu nie opuszczało Was szczęście, a udany start był zapowiedzią dalszych sukcesów. Życzymy powodzenia na wymarzonych studiach!!!

Rodzicom oraz Gronu Pedagogicznemu dziękujemy za trud, wytężoną pracę i współpracę. 

Dyrekcja szkoły