PAMIĘTAJMY O TEGOROCZNYCH ÓSMOKLASISTACH

Zapraszamy 17,19 oraz 21 maja o godz. 20.30 na różaniec, który ofiarujemy w intencji tegorocznych ósmoklasistów. Różaniec będzie transmitowany online za pośrednictwem szkolnego profilu na FB. Zapraszamy również na uroczystą Mszę Św., która zostanie odprawiona w intencji ÓSMOKLASISTÓW, ICH RODZICÓW ORAZ NAUCZYCIELI ZSS, a także za powrót naszej wspólnoty szkolnej do pracy stacjonarnej. Msza Św. odbędzie się 24 maja o godz. 8.00 w parafii pw. św. Jana Kantego w Święto Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych.

Bazylika Maryi Wspomożycielki w Turynie

24 maja 2021 r. obchodzimy w Kościele Święto Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych. To bardzo ważne święto dla Salezjanów - gdyż jest Ona Patronką tego zgromadzenia, i ważny dzień dla uczniów naszej szkoły. Tego dnia będziemy się modlić za wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy pomału wracają do pracy stacjonarnej w szkole oraz za naszych ósmoklasistów, którzy w dniach od 25 do 27 maja będą pisali egzaminy ósmoklasisty, za ich Rodziców i Nauczycieli ZSS. Zatem zajęcia w tym dniu rozpoczną się od Mszy Św., która odbędzie się w Kościele pw. św. Jana Kantego w Legionowie o godzinie 8.00. Po Mszy Św. społeczność szkolna przejdzie do szkoły na drugą godzinę lekcyjną (dotyczy klas, które tego dnia uczą się w szkole).