ZŁOTA TARCZA 2021

Miło nam poinformować, że Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko znalazło się wśród 200 najlepszych, "złotych" liceów w Polsce.

www.perspektywy.pl

Miło nam poinformować, że Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko znalazło się wśród 200 najlepszych, "złotych" liceów w Polsce, sklasyfikowanych w Rankingu Liceów PERSPEKTYWY 2021. Szkole w 2021 r. przysługuje tytuł “Złotej Szkoły”.

Warto nadmienić, że w Rankingu Liceów Województwa Mazowieckiego, które jest największym ośrodkiem edukacyjnym w Polsce, uplasowaliśmy się na wysokim 50 miejscu. Natomiast w Rankingu Maturalnym Liceów Ogólnokształcących w Polsce zajęliśmy 176 pozycję.

Sukces szkoły został osiągnięty wspólnym wysiłkiem i ogromną pracą uczniów i nauczycieli oraz rodziców, zaangażowanych w proces wychowawczy swoich dzieci. Zdobycie tak wysokiego miejsca w ogólnopolskim Rankingu PERSPEKTYWY jest dla naszej szkoły powodem do dumy. Dziękujemy nauczycielom, uczniom, rodzicom i tym wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Chcielibyśmy również poinformować, że wszystkie szkoły wchodzące w skład Inspektorii Warszawskiej znalazły się w Rankingu Perspektyw zdobywając tarcze złote, srebrne i brązowe. Gratulujemy szkołom z Ostródy, Łodzi, Sokołowa Podlaskiego i Mińska Mazowieckiego.