MATURZYŚCI DZIĘKUJĄ DYREKCJI I GRONU PEDAGOGICZNEMU ORAZ PRACOWNIKOM SZKOŁY ZA 3 LATA NAUKI I OPIEKI 

Autor: Wiktoria RurkaMaturzystka z kl. 3ASLO

Szanowna Dyrekcjo i Grono Pedagogiczne na Wasze ręce pragnę złożyć w imieniu wszystkich absolwentów płynące z serca podziękowania za 3 letnią współpracę.

Dziękujemy za wkład w naszą edukacje, które nie zawsze obfitowała w same sukcesy. Nasza 3 letnia podróż dobiega końca, dlatego składamy podziękowania za to, że nauczyliście nas jak żyć i wykorzystywać własne zdolności. Wydaje mi się że nikt z nas nie zapomnij o "deltuni", bezkofeinowej kawie w szkole, uwagach za brak mundurka, zbyt mocny makijaż czy pomalowane paznokcie (nie tylko u dziewczyn). Dziękujemy za chwile wsparcia, podtrzymanie na duchu a przede wszystkim za mobilizacje, która często gdzieś zanikała w nieznanych nikomu okolicznościach. Dziękujemy za każdą miłą spędzoną chwilę oraz zrozumienie w chwilach słabości. Jednocześnie przepraszamy za przykrości, których byliśmy przyczyną. Wiemy, że nie należeliśmy do najgrzeczniejszego rocznika ale jesteśmy pewni, że przejdziemy przez to do historii tej szkoły. Mamy ogromną nadzieję, że będziemy mogli spotkać się z Państwem twarzą w twarz i podziękować jeszcze raz za wszystko co dla nas zrobiliście a czasami nie jesteście nawet tego świadomi. Nadszedł w końcu czas rozstania, choć moment ten zamyka pewien rozdział w naszym życiu, nie możemy mówić tutaj o końcu.
Szczególne podziękowania należą się naszej wychowawczyni Pani Joannie Rogali, która niewątpliwie była naszą "przyszywaną" mamą. W ciągu tych 3 lat obdarzyła nas ona ogromnym zaufaniem pokazała nam, że porażki mogą nauczyć nas czegoś pożytecznego, że gdy przezywamy trudności możemy odkryć swą siłę, a miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni. Dziękujemy, że była Pani z nami przez te 3 lata, i zawsze stawała po naszej stronie oraz za ukazanie, że mały uśmiech może dodać komuś skrzydeł.
Na sam koniec ze względu na obchodzone dziś Imieniny naszego Dyrektora Ks. Marka Stachowicza chcielibyśmy Księdzu życzyć wszelkiej pomyślności, wytrwałości, pokoju, pogody ducha a przede wszystkim wielu łask Bożych. Szczęść Boże 😇