TO BYŁ PIĘKNY BAL - STUDNIÓWKA 2020 R. KLASA MATURALNA 3A SALEZJAŃSKIEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. ŚW. JANA BOSKO

W sobotę 1 lutego odbył się pełen emocji, radości i pozytywnej aury bal studniówkowy klasy 3ASLO.

Trwał do białego rana. Na zdjęciu klasa maturalna również z Ks. Inspektorem Tadeuszem Jareckim, Dyrekcją Szkoły i Gronem Pedagogicznym.

Bal tradycyjnie rozpoczął się Polonezem, tańcem pełnym fantazji podczas którego uczniowie budzili podziw, radość i dumę wychowawcy klasy, nauczycieli oraz rodziców, Wspaniałe kreacje (kolory szkolne), piękny wystrój sali, odświętny nastrój podkreślały wyjątkowość tego wieczoru. 

Prowadzący część oficjalną uczniowie powitali wszystkich zgromadzonych na sali gości. Była to doskonała okazja do podziękowań: Dyrekcji Szkoły, Wychowawcy Klasy i Nauczycieli za codzienny trud wpajania drogocennej wiedzy oraz towarzyszenie w trudnym okresie wkraczania w dorosłe życie.  Wyrazem tych podziękowań były kwiaty i moc ciepłych słów. 

Podczas tego wieczoru nie mogło zabraknąć podziękowań dla rodziców za ich codzienne wsparcie, opiekę i bezwarunkową miłość, ale również za piękne przygotowanie tego balu. Życzenia maturzystom złożył: Ks. Inspektor Tadeusz Jarecki, Ks. Dyrektor Marek Stachowicz, Ks. Lucjan Szcześniak, przedstawicielka Komitetu Studniówkowego p. Anna Siemieniec oraz wychowawca klasy p. Joanna Rogala. 

Prawie trzy lata w murach Salezjańskiego Liceum minęły zadziwiająco szybko. Z pewnością zapiszą się dobrze nie tylko w pamięci, ale i w sercach przyszłych absolwentów. 

Życzymy naszym uczniom bardzo wysokich wyników z egzaminu maturalnego, które pozwolą kontynuować naukę na wybranych uczelniach i realizację ich marzeń.

Zapraszamy do fotogalerii.

Zdjęcia Małgorzata Pastuszak - rodzic.

Autor: Joanna Rogala - Wychowawca klasy 3ASLO