ZŁOTA TARCZA PERSPEKTYW ZDOBYTA

Miło nam poinformować, że Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko znalazło się wśród 200 najlepszych, "złotych" liceów w Polsce, sklasyfikowanych w Rankingu Liceów PERSPEKTYWY 2020. Szkole, pierwszy raz w jej ponad 20-letniej historii przysługuje tytuł “Złotej Szkoły”.

ZŁOTA TARCZA 2020

Każdego roku zajmujemy wysoką pozycję w Rankingu Perspektyw. Możemy się poszczycić tarczami srebrnymi i brązowymi. Tegoroczna informacja jest dla nas szczególna, ponieważ po raz pierwszy zdobyliśmy tarczę ZŁOTĄ. 

Warto nadmienić, że w Rankingu Liceów Województwa Mazowieckiego, które jest największym ośrodkiem edukacyjnym w Polsce, uplasowaliśmy się na wysokim 48 miejscu.

Sukces szkoły został osiągnięty wspólnym wysiłkiem i ogromną pracą uczniów i nauczycieli oraz rodziców, zaangażowanych w proces wychowawczy swoich dzieci.  

Zdobycie tak wysokiego miejsca w ogólnopolskim Rankingu PERSPEKTYWY jest dla naszej szkoły powodem do dumy. Podziękowania kierujemy do nauczycieli, uczniów i tych wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Chcielibyśmy również poinformować, że wszystkie szkoły wchodzące w skład Inspektorii Warszawskiej znalazły się w Rankingu Perspektyw zdobywając tarcze złote i srebrne. Gratulujemy szkołom z Łodzi, Ostródy, Mińska Mazowieckiego i Sokołowa Podlaskiego. To wielki sukces dla szkół salezjańskich!

Dyrekcja szkoły