Byli Wychowankowie Salezjańscy z wizytą w naszej szkole.

Cieszymy się ogromnie z obecności naszych Absolwentów podczas Słówek i lekcji, które prowadzą dla naszych uczniów. Zapraszamy WAS bardzo serdecznie do szkoły, na kolejne spotkania i dzielenie się z nami Waszymi doświadczeniami związanymi z czasem spędzonym w naszej szkole, z tym co aktualnie robicie.

15.11.2019_BWS

15 listopada gościliśmy Bartłomieja Chojnę, Laurę Czerniawską, Jana Korzeniowskiego i Kubę Małka. Przeczytajmy krótką relację naszego wychowanka Bartka Chojny, który pisze tak: 

"Po napisaniu matury kompletnie nie wiedziałem czym powinienem się zająć, jakie studia wybrać. Gdyby nie przez przypadek wybrany kierunek Technologii drewna, prawdopodobnie studiowałbym coś co by mnie nie interesowało.

Jako absolwenci Liceum i Gimnazjum Salezjańskiego chętnie dzielimy się swoim życiowym doświadczeniem z uczniami. Będą mogli w przyszłości dokonywać świadomych wyborów. Dzięki dużemu zaangażowaniu absolwentów licealiści mogą usłyszeć jak wiele mają w życiu możliwości, oraz z jakimi realiami wiąże się dany kierunek studiów lub praca.

Pozdrawiam Bartłomiej Chojna"