Nasi uczniowie w konkursowych szrankach

Jak co roku na jesieni Katolicki Zespół Edukacyjny im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie zorganizował Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej. Była to już XVII edycja tego konkursu. Wzięły w niej udział dwie uczennice Salezjańskiej Szkoły Podstawowej.

Recytatorkami reprezentującymi naszą szkołę w półfinale XVII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej "Usłysz, Panie, moje słowa" dla uczczenia pontyfikatu św. Jana Pawła II były Ala Ćwiklińska i Małgosia Kochman z kl. 7. Obie uczennice włożyły dużo trudu w opanowanie pamięciowe wierszy i piękną ich deklamację. Możemy być z nich dumni, bo wspaniale reprezentowały naszą szkołę. Małgosi udało się dojść do finału konkursu, do którego zakwalifikowało się  28 najlepszych recytatorów z województwa  mazowieckiego. Teraz przed nami jeszcze uroczysta gala wieńcząca konkurs w Muzeum Galerii Porczyńskich w Warszawie. Gratulujemy serdecznie i życzymy obu uczennicom kolejnych sukcesów w konkursowych szrankach!

Zdjęcie plakatu zamieszczone za zgodą organizatora konkursu.