Wydarzenia

Świąteczne konkursy językoweniedziela, Listopad 22, 2020 - 15:32

Czas na Świąteczne Konkursy Językowe!

Jak co roku zapraszamy Was, drodzy Uczniowie do wzięcia udziału w dwóch konkursach, których formułę z pewnością już znacie:

1) Konkurs na kartkę bożonarodzeniową.

2) Konkurs na list do Św. Mikołaja w języku obcym.

Dodatkowo w tym roku chciałybyśmy Wam zaproponować konkurs muzyczny na wykonanie Kolędy bądź piosenki świątecznej w języku obcym.

Szczegóły konkursów poniżej. Zachęcamy Was, Drodzy Uczniowie gorąco do wspólnej zabawy:)

Ogólnopolska akcja - "Szkoła do Hymnu 2020" w naszej szkolnej Wspólnocie Salezjańskiej.wtorek, Listopad 10, 2020 - 13:34

W tym roku wyjątkowa forma akcji "Szkoła do Hymnu".

Punktualnie o 11.11 połączyliśmy się online z naszymi uczniami by uczcić 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, której data przypada na dzień 11 listopada.

Uczniowie klas I-III przechodzą na naukę zdalną.środa, Listopad 4, 2020 - 14:47

Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Do 29 listopada br. przedłuża się zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII SSP oraz uczniów SLO zgodnie z wytycznymi MEN.

2 listopada 2020piątek, Październik 30, 2020 - 15:18

Przypominamy, że dzień 2 listopada (Dzień Zaduszny) jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych. Jednocześnie informujemy, że w tym dniu szkoła będzie zamknięta.

ZEBRANIA ORAZ DZIEŃ OTWARTY ONLINEponiedziałek, Październik 26, 2020 - 14:39

Zapraszamy wszystkich Rodziców na spotkanie z dyrektorem szkoły, zebrania z wychowawcami oraz dzień otwarty, które odbędą się 27 października 2020 w nowej formule, czyli online.

DO 8 LISTOPADA ZAWIESZONE ZAJĘCIA W KLASACH IV-VIIIśroda, Październik 21, 2020 - 23:58

Uczniowie klas IV-VIII szkoły podstawowej, a także szkoły ponadpodstawowej, przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br. Klasy I-II szkoły podstawowej będą funkcjonowały bez zmian.

94 Tydzień Misyjny - "Oto ja poślij mnie".piątek, Październik 16, 2020 - 15:21

Esmeralda chciałaby zostać lekarzem. Armando policjantem. Alexander architektem. Jeobani marzy po prostu o kontynuowaniu nauki, żeby coś w życiu osiągnąć. Siostra Miguela chciałaby zamieszkać w ładnym domu, bo teraz miesza w budynku przypominającym szopę.

Nowe zasady profilaktyki przeciw COVID-19piątek, Październik 16, 2020 - 15:02

Na stronie Ministerstwa Edukacji czytamy: "Od soboty, 17 października w całym kraju wprowadzone zostają nowe narzędzia do walki z koronawirusem. W zależności od rozwoju sytuacji rząd będzie na bieżąco reagować i wprowadzać kolejne ograniczenia. Wszystko po to, aby ratować zdrowie i życie Polaków."

14 października - Dzień Edukacji Narodowej w ZSSśroda, Październik 14, 2020 - 17:25

Dzień 14 października w szkolnym kalendarium miał trzy tematy. Pierwszy to nawiązanie do XX Dnia Papieskiego, który jak co roku nawiązuje do osoby świętego Jana Pawła II. Drugi temat to dzień wdzięczności za nauczycieli, wychowawców i katechetów oraz pracowników niepedagogicznych naszej szkoły dzięki którym uczniowie mogą zdobywać i utrwalać swoją wiedzę, kształtować swoje charaktery oraz czuć się bezpiecznie w murach naszej szkoły. I trzeci temat to ślubowanie uczniów klasy pierwszej i czwartej szkoły podstawowej.

"TOTUS TUUS"poniedziałek, Październik 12, 2020 - 10:26

"Cały Twój" to dewiza papieża Jana Pawła II, pochodzi z Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.