Dzień Rodziny-radosne świętowanie uczniów z klas 1-3

Dnia 26 maja odbył się piknik z okazji Dnia Rodziny.

Dnia 26 maja odbył się piknik z okazji Dnia Rodziny. Piknik został zorganizowany przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej p. Katarzynę Teller-Wesołowską, p. Ewę Wójcik, p. Annę Przybyłkowską, p. Annę Majewską i księdza Adama, przy wsparciu Rodziców - którzy aktywnie uczestniczyli w organizacji tego wydarzenia. Na scenie w pełnym miłości i radości repertuarze zaprezentowali się najmłodsi uczniowie klas I – III  – bohaterowie  dnia :)

Po części artystycznej przyszedł czas na wspólną zabawę. W tym słonecznym dniu odwiedziły nas alpaki, indyk i kaczki. Można było skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, wziąć udział w loterii fantowej. Na uczniów czekały warsztaty pszczelarskie, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki i balony. Na głodnych czekał grill, pyszna wata cukrowa i lemoniada.

Zebrane w tym dniu fundusze zostaną wykorzystane na zakup sprzętu sportowego dla najmłodszych uczniów oraz wyposażenie biblioteki w ciekawe pozycje książkowe spoza kanonu lektur.

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Dnia Rodziny i którzy do nas przybyli. Dziękujemy za wspólne świętowanie 😊 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.